7 کليد طلايي زيباتر بودن

 

زیبایی

 

گاهي وقتي حرف از زيبايي به ميان مي‌آيد فکر مي‌کنيم لازم است وقت زيادي را صرف خود کنيم و از آنجا که همگي ما در دنياي امروز بسيار مشغول‌ايم، زيبا بودن يا زيباشدن کار چندان ساد‌ه‌اي نيست، در حالي که کاملا برعکس، براي زيباشدن نيازي به وقت زيادي نداريم. با چند تغيير ساده مي‌توانيم زيبايي طبيعي و خدادادي را بيشتر جلوه دهيم. در اينجا چند راهکار به شما ارايه مي‌دهيم که با انجام مرتب آنها مي‌توانيد در زماني بسيار کوتاه زيباتر به نظر برسيد.

 

 

به پوست خود برسيدوقتي شما پوست صافي داشته باشيد، آرايش کردن بسيار راحت‌تر است. براي اين منظور بايد به طور مرتب از کرم‌هاي مرطوب‌کننده يا چرب‌کننده استفاده کنيد. در ضمن اپيلاسيون روزانه پوست ضروري است. اگر هر گاه يک تار زير ابروي شما درآمد، به سرعت آن را برداريد، زماني از شما نمي‌گيرد اما انجام هفتگي اين کار وقت‌گيرتر خواهد بود.

 

سايه را از آرايش حذف نکنيدحتي اگر از کرم پودر هنگام آرايش استفاده مي‌کنيد، بهتر است مقداري سايه نيز پشت چشم‌ها‌يتان بزنيد. اين کار نه تنها رنگ چشمان شما و ساير رنگ‌هاي آرايشي صورت را زيباتر جلوه مي‌دهد، بلکه به مخاطب القا مي‌کند که شما استراحت خوبي طي روز داشته‌ايد. بهترين کار اين است که رنگ سايه شما طبيعي و هماهنگ با رنگ چهره باشد. حتي مي‌توانيد مقداري از سايه را زير سياهي چشم و پايين‌ بيني بماليد و بعد روي آن پنکک بزنيد.

 

مژه‌ها را پرتر نشان دهيداستفاده از ريمل وقت زيادي نمي‌گيرد. در عين حال صورت شما را جوان‌تر، نشان مي‌دهد. البته مراقب باشيد اگر صورت لاغر و رنگ پريده‌اي داريد، استفاده از ريمل توصيه نمي‌شود چون حس عکس را به مخاطب القا خواهد کرد. بهترين کار اين است که رنگ ريمل خود را مطابق رنگ موها انتخاب کرده و به کمک يک فرچه مناسب از سمت ريشه به نوک مژه بکشيد. قبل از خريد ريمل هم حتما با يک متخصص زيبايي مشورت کنيد تا بدانيد چه نوع ريملي (حجم‌دهنده يا بلندکننده مژه) براي شما مناسب‌تر است.

 

فرمژه لازم است اگر مژه‌هاي صافي داريد، توصيه مي‌کنيم فرمژه را حتما استفاده کنيد زيرا مژه‌هاي فردار چشم‌ها را درشت‌تر، براق‌تر و هوشيارتر نشان مي‌دهند و در عوض چندثانيه کاملا صورت‌تان را تغيير مي‌دهد.

 

ابروها و گونه‌ها را به چشم آوريداستفاده از کمي پودر روشن و براق يا سايه سفيد در گوشه داخلي چشم‌، زير ابروها و روي گونه‌ها سبب درخشان‌تر شدن چشم‌ها مي‌شود.

 

رژگونه‌ بماليدجالب است بدانيد دادن رنگ به گونه چهره را زنده و شاداب نشان مي‌دهد. اگر مي‌خواهيد صورت شما شاداب به نظر برسد، رنگ صورتي و هلويي مناسب است. اگر پوست تيره داريد، رنگ قرمز هم همين حس را القا مي‌کند. اگر چشمان‌تان را با رنگ آبي يا خاکستري آرايش مي‌کنيد، رنگ‌هاي با تن خنثي هم براي گونه مناسب است. توصيه ما به شما اين است که از رژگونه‌هاي ژلي يا کرمي استفاده کنيد چون رنگ‌هاي طبيعي‌تري دارند. پودرها هم براي مواقعي که عجله داريد بسيار مناسب است.

 

مراقب لب‌هايتان باشيداگر لب‌هاي نرم و لطيفي داشته باشيد، حتي بدون رژ هم زيبا به نظر مي‌رسند. در صورتي که لب‌هايتان به هر دليلي خشک و پوسته شده مي‌توانيد ابتدا پوسته‌ها را بعد از مرطوب کردن لب با آب گرم برداريد و سپس کرم مرطوب کننده زده و بعد روي آن رژ بماليد. البته قبل از ماليدن رژلب يا برق‌لب ابتدا بايد رطوبت اضافي کرم مرطوب‌کننده را به کمک قرار دادن يک دستمال کاغذي بين دو لب بگيريد.

زیبایی, زیباتر بودن ,آرایش و زیبایی,پوست صافي ,آرايش کردن, سایه, آرایش ريمل , مژه‌هاي صافي, ابروها و گونه‌ها, رنگ به گونه, پوست تيره, لب‌هاي نرم و لطيف, مرطوب کردن لب با آب گرم زیبایی, زیباتر بودن ,آرایش و زیبایی,پوست صافي ,آرايش کردن, سایه, آرایش ريمل , مژه‌هاي صافي, ابروها و گونه‌ها, رنگ به گونه, پوست تيره, لب‌هاي نرم و لطيف, مرطوب کردن لب با آب گرم

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

رعایت ۲۱ نکته درآرایش
      نکات قبل وبعد ازآرایش   ۱ـ قبل ازاینکه مداد خط چشم یا خط لب خود را بتراشید آن را به مدت ۱۰ دقیقه......
گامهای مفید برای داشتن یک آرایش مناسب
      آرایش کردن از زمان های بسیار قدیم مخصوصا زمانی که مردم با دارو آشنا شدند، بین خانمها و آقایان......
چطور میشه عادت آرایش کردن رو کنار گذاشت ؟
    آرایش کردن نیز مثل هر کار دیگری وقتی به یک عادت تبدیل شود علاوه بر تاثیرات مضری که بر روی پوست ،چشم......
اشتباهات آرايشى و راه هاى رفع آن!
    من معمولا" وقتی در خیابان راه می‌روم، در رستوران، و بویژه وقتی پشت صندوق آرایشگاه هستم در صورت افراد......
چگونه بدون عمل وبوتاکس زیبا به نظر برسید
    مجبور نیستید برای جوان تر شدن از آمپولهای تزریق کننده دردناک استفاده کنید. تنها با یک آرایش در سر......
10 مورد از مهمترین رمز و رازهای آرایش
    درسـت است که خبــره شدن در آرایش یک مهارت است، اما این کار هم مثل بقیــــه کارها رمز و رموزی دارد......
نكات آرايشي از آرايشگران ممتاز
    درسـت است که خبــره شدن در آرایش یک مهارت است،اما این کار هم مثل بقیــــه کارها رمز و رموزی دارد......
نکات آرایشی مخصوص دختران جوان
۱/ اگر در سنی هستید که هنوز آثار جوشهای غرور جوانی بر روی پوست شما نمایان است و دوست دارید با کرم پودر......
6 راه‌حل برای پوشاندن پیری چشم‌ها
    چشم‌ها می‌توانند خیلی چیزها را بگویند، آنها غیر از آنکه احساسات را لو می‌دهند می‌توانند......
در خرید لوازم آرایش محتاط باشید
      ● ۱۰ نکته درباره انتخاب سایه   1) لوازم آرایشی در مکان های مختلفی عرضه می شوند. گول ظاهر پرزرق......

پخش اخبار زنده